SİTE İÇİ ARAMA

NBE PHARMA İLAÇ KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ

NBE Pharma, 2016 yılında, Türkiye'nin degerli ve başarılı genç yatırımcılarından Batuhan Demir tarafından kurularak sektore yeni bir soluk getirmistir.

Dermokozmetik alanında, en son teknolojiler ile geliştirilmiş ürünlerini, global değeri yüksek markalarla güç birliği yaparak, Türkiye’nin seçkin eczaneleri aracılığı ile konunun uzmanlarına ve nihai tüketicilerine ulaştıran NBE Pharma, yine bu alanlarda projeler üreterek, pazarında bir çok ilki hayata geçiren ve sektöre yön veren kuruluşlar arasında yerini almaya adaydır.

NBE Pharma; "Renkli cilt bakım ürünleri" olarak da adlandırılan, Mineral Makyaj Ürünleri ile alanında öncülüğü yapmak, sektörün dinamiklerini besleyen farklı yaklaşımı ve modern akımları izleyen genç bakış açısı ile pazara yeni bir soluk getirmeyi ve daima bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarını tespit etmek; Periyodik olarak güncel eğitimlerle donatılan uzmanlar aracılıgı ile dogru satış yapmak; satış sonrası hizmette ve destekte yenilikçi yaklasımlar gelistirmek; güçlü ve dönüştürücü ilişkiler kurmak; küresel trendleri ve yenilikleri takip etmek; yüksek motivasyonumuzun ana ilkelerindedir.