SİTE İÇİ ARAMA

İade ve Değişim Prosedürleri

1. İade koşulları:

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade etme hakkı mevcut tur.

Üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Üretim hatası olduğu düşünülen ürünler, kontrol edilerek iade kararı verilecektir.

2. Bildirim:

İade yapmadan önce mutlaka musterihizmetleri@noodleandbooturkiye.com adresine iade nedeninizi belirterek mail gönderiniz. Müşteri hizmetleri bölümümüzden alınan iade onayı ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşecektir.

3- Ürünler kargoya verildikten sonra sipariş iptali

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, siparişinizin iptalini siparişlerim bölümü üzerinden yapabilir, e-posta musterihizmetleri@noodleandbooturkiye.com ile talebinizi iletebilir veya destek hattımızı (0850) 261 52 63 hafta içi 09:30 – 16:00 arasında arayarak iletebilirsiniz.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır.

4. Kargo ile geri gönderim:

İade edilmek istenen ürünler kutu içinde göndermiş olduğumuz ve ambalajı, varsa yanında gönderilen diğer ürünlerle hasarlanmayacak şekilde paketlenmeli ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargoya teslim edilmelidir. Ayıplı ürünlerin iadesi haricinde, ürünlerin orijinal ambalajlarının bozulmamış olması ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

Fatura arkasındaki iade formu doldurup imzalanarak kargo kutusu ile birlikte gönderilmelidir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürün paketlemesi ürünün orijinal ambalajına ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek şekilde yapılmalıdır.

Ürünleri Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Bunun için ürünleri (….) alıcı koduyla aşağıdaki adrese gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo’ ya teslim edebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde kargo ücreti kabul edilmemektedir.

İade Adresi :

NBE Pharma İlaç Koz.Sağ.Hiz.ve Dış Tic A.ŞKüçüksu Cad. İnkilap Mahallesi KYK İş Merkezi No.109/C K.1 D.3 34768 ÜMRANİYE - İSTANBUL / TÜRKİYE

5. Geri Ödeme:

İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak alışveriş yapılırken kullanılan ödeme şekillerine göre yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan iadeler kartınıza, artı bakiye olarak yansıyacaktır.

İade işleminiz, ürünler elimize geçtikten itibaren 3- 5 iş günü içinde işleme alınacaktır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iadenizin kartınıza yansıması 7-8 iş gününü bulabilmektedir.

İadenin kartınıza ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

6- Tüzel kişi iadeleri:

www.noodleandbooturkiye.com ‘ dan siparişinizi tüzel kişi olarak verdiyseniz ve firma adına fatura kestirdiyseniz, iade talepleriniz için “iade faturası” kesmeniz gerekmektedir. İade faturası, alışveriş faturasının adına kesildiği kurum tarafından, alışverişe dair kargo bedeli dahil edilmeden kesilir ve NBE Pharma’ya iletilir. İade faturası kesilmeyen ve NBE Pharma’ya ulaştırılmayan iade talepleri gerçekleştirilemeyecektir.